Wieloletnie doświadczenie

Swój Gabinet prowadzę od 1997 roku. Mój kontakt z weterynarią rozpoczął się już w dziecięcych latach. Mój Tato Gerard Król – lekarz weterynarii z pasją wykonywał swój zawód od wielu lat. To wraz z nim już jako dziecko miałam możliwość zaznajomić się z tajnikami zawodu lekarza weterynarii.

To Tata dał mi i mojej siostrze Esterze wiele praktycznych wskazówek. Pomagał nam i doradzał, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu. W trakcie prowadzenia swojej działalności ukończyłam 3-letnie podyplomowe studia specjalistyczne z zakresu “Choroby psów i kotów” oraz uzyskałam tytuł specjalisty radiologa. Ukończyłam kursy i szkolenia z zakresu dermatologii, kardiologii, rehabilitacji i chorób wewnętrznych.

Izabela Król

Zespół naszych specjalistów

Wszyscy razem staramy otoczyć naszych małych pacjentów sercem i najlepszą opieką

Izabela Król

lek. wet. specjalista radiolog

Agata Żurke-Balcerczyk

lek. wet. specjalista chirurg

Marta Sławek

lek. wet.

Martyna Sroka

tech. wet. technik radiolog

Izabela Roskosch

recepcja

Ogromna pasja

Działamy nieprzewanie od 1997 roku, skutecznie lecząc i pomagając zwierzętom w Opolu. Nasz zespół to ludzie z pasją do zwierząt, którzy dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby wasze zwierzaki nie stresowały się każdą wizytą w gabinecie weterynaryjnym.

Gabinet Weterynaryjny Izabela Król to miejsce z nowoczesnym sprzętem zarówno diagnostycznym oraz rehabilitacyjnym. Pozwala nam to postawić precyzyjną diagnozę, która w rezultacie pozwala na szybkie kroki podjęte w leczeniu zwierząt.

Jako jedni z nielicznych zajmujemy się również rozrodem zwierząt oraz monitorowaniem ciąży.

Klienci o nas

My jesteśmy zadowoleni z Pani Izabeli Król ma dobre serce i podchodzi do zwierząt miłością.

Sylwia

Pani doktor Izabela Król od dawna zajmuje się naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, z pewnością polecam gabinet, pełen profesjonalizm + dobre serce, czego chcieć więcej

Joanna

Dbamy o jakość

Regularnie podwyższamy jakość usług gabinetu weterynaryjnego. Rozwijamy usługi w zakresie badań oraz diagnostyki zwierzaków, aby zadbać o ich zdrowie.

 

  • Profilaktyka
  • Interna
  • Dermatologia
  • Rozród
  • Kardiologia
  • Chirurgia
  • Ortopedia
  • Rehabilitacja