Wieloletnie doświadczenie

Swój Gabinet prowadzę od 1997 roku. Mój kontakt z weterynarią rozpoczął się już w dziecięcych latach. Mój Tato Gerard Król – lekarz weterynarii z pasją wykonywał swój zawód od wielu lat. To wraz z nim już jako dziecko miałam możliwość zaznajomić się z tajnikami zawodu lekarza weterynarii.

To Tata dał mi i mojej siostrze Esterze wiele praktycznych wskazówek. Pomagał nam i doradzał, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu. W trakcie prowadzenia swojej działalności ukończyłam 3-letnie podyplomowe studia specjalistyczne z zakresu “Choroby psów i kotów” oraz uzyskałam tytuł specjalisty radiologa. Ukończyłam kursy i szkolenia z zakresu dermatologii, kardiologii, rehabilitacji i chorób wewnętrznych.

Izabela Król

Zespół naszych specjalistów

Wszyscy razem staramy otoczyć naszych małych pacjentów sercem i najlepszą opieką

Izabela Król

lek. wet. specjalista radiolog

Agata Żurke-Balcerczyk

lek. wet. specjalista chirurg

Marta Sławek

lek. wet.

Adrianna Kozłowska

tech. wet. zoofizjoterapia małych zwierząt

Martyna Sroka

tech. wet. technik radiolog

Izabela Roskosch

recepcja

Ogromna pasja

Działamy nieprzewanie od 1997 roku, skutecznie lecząc i pomagając zwierzętom w Opolu. Nasz zespół to ludzie z pasją do zwierząt, którzy dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby wasze zwierzaki nie stresowały się każdą wizytą w gabinecie weterynaryjnym.

Gabinet Weterynaryjny Izabela Król to miejsce z nowoczesnym sprzętem zarówno diagnostycznym oraz rehabilitacyjnym. Pozwala nam to postawić precyzyjną diagnozę, która w rezultacie pozwala na szybkie kroki podjęte w leczeniu zwierząt.

Jako jedni z nielicznych zajmujemy się również rozrodem zwierząt oraz monitorowaniem ciąży.

Klienci o nas

My jesteśmy zadowoleni z Pani Izabeli Król ma dobre serce i podchodzi do zwierząt miłością.

Sylwia

Pani doktor Izabela Król od dawna zajmuje się naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, z pewnością polecam gabinet, pełen profesjonalizm + dobre serce, czego chcieć więcej

Joanna

Dbamy o jakość

Regularnie podwyższamy jakość usług gabinetu weterynaryjnego. Rozwijamy usługi w zakresie badań oraz diagnostyki zwierzaków, aby zadbać o ich zdrowie.

 

  • Profilaktyka
  • Interna
  • Dermatologia
  • Rozród
  • Kardiologia
  • Chirurgia
  • Ortopedia
  • Rehabilitacja